Najczęstsze błędy w przygotowaniu podłoża

Większość właścicieli domów próbują odnowić swoje domy przez siebie, ale to jest wielki błąd, ponieważ nie są świadomi właściwego sposobu przygotowania powierzchni do stosowania żywicy epoksydowej. Jeśli chcesz wyremontować swój dom bez żadnych problemów, to jest bardzo ważne, aby upewnić się, że jesteś dobrze przygotowany z przygotowaniem podłoża. Oto lista najczęstszych błędów, że większość właścicieli domów zrobić podczas przygotowania podłoża.

1. Nie czyszczenie prawidłowo

Czyszczenie powierzchni jest pierwszym krokiem i jeśli nie wyczyścisz go prawidłowo, to zniszczy powierzchnię. Jeśli szukasz taniej opcji, to można użyć mydła do naczyń, ale dla najlepszych wyników, należy użyć dobrej jakości mydła i aby upewnić się, że otrzymasz najlepsze wyniki, to musisz upewnić się, że czyścisz powierzchnie za pomocą szczotki.

2. Używanie zbyt dużej ilości rozpuszczalnika

Innym częstym błędem, który większość ludzi robi jest to, że używają zbyt dużo rozpuszczalnika do czyszczenia powierzchni. Używają silnych rozpuszczalników i to zniszczy powierzchnię, a także zajmie dużo czasu, aby wyschnąć. Najlepszym sposobem na czyszczenie powierzchni jest użycie dobrej jakości mydła i upewnienie się, że używasz szczotki.

3. Wykonywanie otworów w podłożu

Jeśli masz dziury w podłożu, wtedy nie będzie się nadawał do zastosowania żywicy epoksydowej. Musisz upewnić się, że otwory nie są większe niż 1/4 cala i będzie to najlepszy sposób, aby uniknąć takich sytuacji. Jeśli użyłeś pędzla to będzie łatwo dla Ciebie, aby otwory i jeśli użyłeś piły to będzie trudne do wykonania otworów.

Wnioski:

Jest to świetna rzecz, że próbujesz wyremontować swój dom przez siebie, ale musisz upewnić się, że postępujesz zgodnie z wytycznymi, które podzieliłem powyżej i jestem pewien, że pomoże Ci to wyremontować swój dom bez żadnych problemów.