12 kreatywnych sposobów na upcykling starych płytek

Często używamy płytek w naszym domu, ale nie wszystkie z nich są dobre do użycia. Czasami mogą być uszkodzone lub dostać złamane. Tak więc, aby je ponownie wykorzystać, możesz użyć ich do dekoracji domu.

Istnieje wiele rodzajów płytek, które można wykorzystać do dekoracji domu, ale najczęstsze są płytki ceramiczne, szklane i porcelanowe. Płytki ceramiczne mogą być stosowane do celów wewnętrznych i zewnętrznych, podczas gdy płytki szklane są dobre do stosowania jako okładziny ścienne, podczas gdy płytki porcelanowe są dobre do stosowania w kuchni.

Oto lista 12 sposobów, że można upcycle stare płytki:

1. Naklejki ścienne

Są to najlepsze sposoby, aby zmienić wygląd ścian w pokoju. Możesz pomalować je dowolnym kolorem, który chcesz, i doda unikalny wygląd do swoich ścian.

2. Płytka kominkowa

Możesz użyć tych płytek w kominku do dekoracji, i możesz napisać coś kreatywnego na nim za pomocą markera.

3. Papier ścienny

Są to najbardziej popularne płytki, które możesz wykorzystać do dekoracji ścian. Możesz również napisać coś na ścianie za pomocą markera.

4. Regał na książki

Jeśli masz regał w swoim domu, możesz go przekształcić w obszar wyświetlania dla swoich książek. Możesz również użyć tej samej techniki, aby zrobić stolik kawowy.

5. Stolik

Jeśli nie masz w domu stołu, możesz go zrobić z pomocą tych płytek. Możesz zrobić nogi stołu przy użyciu tego samego rodzaju płytek, a także możesz zrobić okrągłą podstawę dla niego.

6. Płytka łazienkowa

Jeśli masz łazienkę w swoim domu, można ozdobić go z tych płytek. Możesz użyć tych płytek do zrobienia podłogi w łazience.

7. Stolik kawowy

Możesz użyć tych płytek, aby zrobić stolik do kawy. Możesz użyć tej samej techniki, aby zrobić stół do jadalni.

8. Blat

Jeśli masz blat w swoim domu, możesz sprawić, że znów będzie wyglądał jak nowy. Możesz użyć tej samej techniki, aby zrobić stolik boczny.

9. Podłoga

Są to najlepsze płytki, które można wykorzystać do wykonania podłogi. Możesz użyć tej samej techniki, aby zrobić matę podłogową dla swoich butów.

10. Deska podłogowa

Możesz zrobić te płytki, aby zrobić deskę podłogową dla swojego domu.

11. Tapeta

Możesz użyć tych płytek do zrobienia tapety. Możesz użyć tej samej techniki, aby zrobić podłogę.

12. Obrus

Możesz użyć tych płytek do zrobienia obrusu. Możesz użyć tej samej techniki, aby zrobić podłogę.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “12 kreatywnych sposobach na upcykling starych płytek”. Są to najbardziej skuteczne sposoby wykorzystania starych płytek i można również użyć ich do tworzenia pięknych rzeczy.