Wydrukuj ofertę

Rezydencja Droginia - 5000 m2

Cena: 1200000 zł (1714 / m2)
Agent prowadzący:
Kamil Malinowski tel. 500 630 730
Lokalizacja: Droginia
Rodzaj nieruchomości: Dom całoroczny
Odległość od Krakowa: 34 km
Powierzchnia: 5000 m2
Nr oferty: 230

opis ogłoszenia

Rezydencja zlokalizowane zaledwie 35 km od Krakowa , położona na południowym stoku pogórza Myślenickiego ok 2 km od zalewu Dobczyckiego.

Nieruchomość do sprzedania składa się z głównego domu o powierzchni użytkowej 500 m2 , garażu wraz z poddaszem mieszkalnym o łącznej powierzchni ponad 200 m2 a wszystko to zlokalizowane jest na 50 ar ogrodzonej i zagospodarowanej działce z przepięknym widokiem na lasy i pobliskie pogórza.

Główny dom jest wykończmy w 80% z zewnątrz wykonano wszystko wraz z elewacją zdobieniami , dachówka ceramiczna , okna drewniane mahoniowe , środek został do wykończenia , wykonano tynki , wylewki, instalacje elektryczną , wodociągowo- kanalizacyjną, rozprowadzono ogrzewanie ( parter ogrzewanie podłogowe ) reszta budynku standardowo wyprowadzenia na grzejniki. Pozostało jedynie skończyć ocieplenie dachu wraz z płytami, oraz wyposażenie domu .

Rozmieszczenie pomieszczeń:

Parter : duży wiatrołap z miejscem na garderobę, hol z dużą klatką schodową, kuchnia, jadalnia, salon, suży pokój kinowy lub sypialniany, łazienka

Poddasze: Sypialnia z prywatna łazienką, 2 sypialnie bliźniacze każda z atresolą, klatka schodowa z wyjściem na taras , łazienka .

Garaż nad którym mieści się pomieszczenie mieszkalne ( mieszkanie o pow. ok 100m2) jest wykończone i gotowe do użytku , na parterze znajduje się duże pomieszczenie garażowe na 3-4 samochody , łazienka oraz klatka schodowa, poddasze to jedna wielka przestrzeń wykończona w drzewie. W budynku zamontowano wodę wraz z odpływem kanalizacyjnym, prąd 3 fazowy. Ogrzewanie elektryczne.

Działka o powierzchni 0,5 ha, ogrodzona murem z kamienia oraz siatką, z wykonanymi drenażami , odpływami z rynien oraz murem oporowym. Z działki rozprzestrzenia się piękny widok na pogórza i lasy. Wokół nieruchomości znajduje się bardzo rzadkie zaludnienie , jest spokojnie i cicho , do nieruchomości dojedziemy droga asfaltową.

Dodatkowo w cenie sprzedawana jest pełna stolarka wewnętrzna ( drzwi wraz z framugami) drewniana mahoniowa w kolorze stolarki okiennej o wartości ok 100 000 zł.   

Zapraszamy do oględzin .

film z nieruchomości