NOWE DOMY NA SPRZEDAŻ w GDOWIE – Wstrzymany - 153.5 m2

Cena: 490000 zł (3192 / m2)
Agent prowadzący:
Józef Niedźwiedź tel. 507 143 253
Lokalizacja: Gdów
Rodzaj nieruchomości: Dom całoroczny
Odległość od Krakowa: km
Powierzchnia: 153.5 m2
Nr oferty: 428

opis ogłoszenia

Oferujemy do sprzedaży 3 jednakowe domy różnie usytuowane na działkach. Domy te znajdują się na działkach o powierzchni ok. 8 arów. Każdy z domów ma powierzchnię użytkową 153,5 m kw. Domy są zbudowane w Gdowie w odległości ok. 1 km od centrum. Teren na ,którym stoją domy jest ogrodzony i posiada bramę otwieraną automatycznie. Poszczególne działki pod domami będą ogrodzone z 3 stron z możliwością zamknięcia 4 strony indywidualnie. Teren będzie oświetlony dodatkowo 4 lampami ogrodowymi. Gmina Gdów posiada dobrze rozbudowaną infrastrukturę /szkoły ,przedszkola, place zabaw, sklepy,apteki/, posiada rozwiniętą komunikację co pozwala na dobre i szybkie dotarcie do Krakowa, Wieliczki, Dobczyc, Myślenic, Bochni i Tarnowa.

Domy zostały wybudowane z pustaka porotherm 24, ocieplone styropianem o grubości 20 cm, strop został ocieplony wełną o grubości 30 cm, cokoły domu mają kamień naturalny. Domy kryte są dachówką roben. Każdy dom posiada rolety antywłamaniowe i instalację alarmową. W każdym domu jest garaż z automatyczną bramą Wiśniewskiego. Okna są producenta VOLAT. Wokół domów jest wykonana instalacja odwodnieniowa z opaskami z kostki brukowej, kostką są też wyłożone drogi dojazdowe. Domy posiadają wszystkie media /prąd-tablica wraz z osprzętem, woda, kanalizacja, gaz, centralne jest kompletne wraz z grzejnikami , piecem VIESSMANN i zasobnikiem wody, instalacja alarmowa posiada czujki i centralkę, ściany wewnętrzne posiadają gładź i pomalowane są na biało farbą podkładową. W budynku zainstalowane są parapety tak wewnętrzne jak i zewnętrzne, balustrady ocynkowane, taras nad garażem i balkon wyłożony płytkami. Podbiciówka wykonana z drewna.

Na parterze budynku jest: garaż z przejściem do przedpokoju, salon z aneksem kuchennym z możliwością oddzielenia kuchni i jadalni, kotłownia, pokój, łazienka.

Na piętrze są: 3 pokoje, garderoba, łazienka, przedpokój z jednego pokoju jest wyjście na taras usytuowany na garażu a z drugiego pokoju jest wyjście na balkon. Pokoje są doświetlone oknami dachowymi.

Przy zakupie nie płaci się podatku 2% od czynności cywilno-prawnej

Polecamy!!! DOBRA CENA.