Mieszkanie na sprzedaż Myślenice 53 m2 - 53.08 m2

Cena: 403408 zł (7601 / m2)
Agent prowadzący:
Dominik Dzik tel. 511381647
Lokalizacja: Myślenice
Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
Odległość od Krakowa: 20 km
Powierzchnia: 53.08 m2
Nr oferty: 476

opis ogłoszenia

Wysokostandardowy apartamentowiec zlokalizowany w centrum Myślenic oferuje nowoczesne mieszkania z windą .W okolicy znajdziemy wszystko niezbędne do wygodnego życia. Sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie, rynek, siłownie, basen, park.

Mieszkanie o powierzchni – LOKAL nr 16 – 53,08 m2 , zlokalizowane na poddaszu, składające się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon , 2 pokoje   , korytarzu, łazienki. Do mieszkania przynależny komórka lokatorska o pow ok 5 m2  

Budowa – technologia tradycyjna. Konstrukcja żelbetonowa wypełniona pustakami ceramicznymi, ocieplane zewnętrznie styropianem,wykończone tynkiem cienkowarstwowym oraz płytkami klinkierowymi. Stolarka okienna PVC jednokolorowa.

Instalacja z grzejnikami panelowymi wraz z głowicami termostatycznymi zasilane z piecyka gazowego który znajduję się na wyłączność w łazience mieszkania.

Elektryka, kanalizacja, wideodomofon, balkony wyłożone płytkami gresowymi z balustradą nierdzewną, winda przystosowane dla osób niepełnosprawnych, pas zieleni dookoła apartamentowca, system jednego klucza

Planowane zakończenie inwestycji czerwiec 2020 r.