KOMPLEKS 2 DOMÓW REKREACYJNYCH - 130 m2

Cena: 249000 zł (1900 / m2)
Agent prowadzący:
Józef Niedźwiedź tel. 507 143 253
Lokalizacja: Stróża
Rodzaj nieruchomości: Dom rekreacyjny
Odległość od Krakowa: 30 km
Powierzchnia: 130 m2
Nr oferty: 354

opis ogłoszenia

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W BIURZE CENTRUM DOM

 

Kompleks 2 domków rekreacyjnych , które są zlokalizowane na działkach budowlanych o łącznej powierzchni 22 ar.

Dom nr -1 /czerwony dach/: Dom ma powierzchnię ok.85 metrów kwadratowych, zbudowany jest w systemie szkieletowym , wykończony drewnem, przykryty blachą trapezową. Dom ma podmurówkę wykonaną z kamienia ciosanego. W domu są: 2 pokoje na poddaszu, na parterze salon , łazienka, aneks kuchenny oraz taras. W przyziemiu znajduje się pomieszczenie gospodarcze z hydroforem oraz drugie pomieszczenie do zagospodarowania. Przy domku znajduje się podest, który służy za stanowisko garażowe. W domku jest instalacja elektryczna , woda ze studni, szambo.

Dom nr- 2 /dach zielony/: Dom ma powierzchnię  ok.45 metrów kwadratowych, zbudowany z konstrukcji drewnianej ocieplony styropianem o grubości 15 cm przykryty blachą trapezową. Dom składa się z salonu, aneksu kuchennego i prysznica. Obok domku jest wybudowany murowany grill i zadaszone stanowisko do biesiadowania.

Cały teren jest ogrodzony . Front ogrodzenia od drogi jest wykonany z kamienia ciosanego i kutych elementów. Pozostała część ogrodzenia to siatka na podmurówce. Dojazd drogą gminną, ostatnie 50 m b drogą służebną / droga odśnieżana/.

Dom nr- 1 można przekwalifikować na dom całoroczny. Działka z wystawą południową. Spokojna okolica, cicha, idealne miejsce  dla dużej rodziny.

CENA: 249 000,- zł / do negocjacji/ atrakcyjna!

POLECAMY!