Dom z bali całoroczny Tokarnia - 900 m2

Cena: 349000 zł (2326 / m2)
Agent prowadzący:
Kamil Malinowski tel. 500 630 730
Lokalizacja: Tokarnia
Rodzaj nieruchomości: Dom całoroczny
Odległość od Krakowa: 45 km
Powierzchnia: 900 m2
Nr oferty: 99

opis ogłoszenia

Dom letniskowy w Tokarni z możliwością mieszkania całorocznego o powierzchni 150 m2 znajdujący się na 9 a działce .Dom w całości drewniany ( drewno, ocieplenie, izolacja, drewno) .

Media pełne, gaz z butli, ogrzewanie wody i domu piecem . Dojazd drogą gminną wykonaną z płyt betonowych (dobrze utrzymanych) na długości ok 3 km. Możliwe że droga w niedługim czasie zostanie wyasfaltowana .

Dom składa się z parteru (pow. 70 m2 wykończony) : kuchnia (z niesamowitym widokiem z okna) otwarta na salon , łazienka i pokój . Na parterze znajduje się również piec obok miejsce na wstawienie kominka. Dobudowano również wiatę garażową i pomieszczenie (30 m2 w stanie surowym). Poddasze (50 m2) jest w trakcie adaptowania. Większość materiałów potrzebnych na wykończenie wyżej opisanych pomieszczeń jest zakupionych i znajdują się na terenie posesji. Meble znajdujące się w domu oraz materiały wliczone w cenę.

Dom znajduje się w niezwykle malowniczej okolicy. W pobliżu znajdują się również inne zabudowania mieszkalne. Do sklepu ok 3 km .

Miejsce idealne na letni wypoczynek z daleka od miejskiego hałasu.

Zapraszamy do oglądania.

Cena do negocjacji.

Możliwość dokupienia kilku arów obok.