Dom całoroczny Stróża - 510 m2

Cena: 600000 zł (1176 / m2)
Agent prowadzący:
Józef Niedźwiedź tel. 507 143 253
Lokalizacja: Stróża
Rodzaj nieruchomości: Dom całoroczny
Odległość od Krakowa: 34 km
Powierzchnia: 510 m2
Nr oferty: 239

opis ogłoszenia

Dom mieszkalny o powierzchni ok. 360 metrów kwadratowych i 3 garaży o powierzchni ok. 150 metrów kwadratowych, posadowiony w Stróży na działce około 26 arów. Dom jest wybudowany z cegły klinkierowej w całości i ocieplany wewnątrz konstrukcji muru. Dach domu pokryty jest blachą miedzianą. Od strony  północnej dom przylega do kompleksu leśnego. Cała działka jest ogrodzona, od frontu ogrodzeniem z klinkieru z szeroką bramą przesuwną. Działka jest zagospodarowana, /drzewa,trawnik, staw z pstrągami, duży parking utwardzony/. Dom składa się z trzech kondygnacji i piwnicy. Dom jest podpiwniczony pod całą powierzchnią. W domu jest 5 pokoi, 2 salony, jeden salon z kominkiem oraz 8 łazienek, kuchnia i 2 przedpokoje z klatką schodową. Okna w całym domu wykonane są z drewna dębowego, drzwi wejściowe, oraz meble w kuchni też są z drewna dębowego. Podłogi są wykonane z parkietu.

Dom usytuowany jest w centrum miejscowości w promieniu 1 km jest : szkoła, kościół,sklepy, rzeka. Do Myślenic jest 5 km, na Chełm i do wyciągu narciarskiego ok, 3 km, do Zakopanego jest ok. 60 km. Dom ogrzewany jest centralnie gazem, woda ze źródła i zamiennie ze studni głębinowej. Ścieki obecnie są gromadzone w szambie, w 2016 r. ma być wykonana kanalizacja.

Dom świetnie nadaje się do zamieszkania. Można też prowadzić pensjonat, po zaadoptowaniu garaży na sale balowe. Dom nadaje się też pod specyficzną działalność gospodarczą.

POLECAMY !!!!!!!! BARDZO ATRAKCYJNA CENA   600 000,- zł.

film z nieruchomości